top of page
L-2.jpg

RODINNÝ DOM 4KK ALEKŠINCE (NITRA)

224 400,- €

Nádherný priestranný štvorizbový rodinný dom o výmere 96,84m2 s dláždenou terasou (+16,5m2) a parkovacím stánim pre dve autá pred domom (+33,5m2) na pozemku s rozlohou 596m2.

 

Tento východne orientovaný rodinný dom je situovaný pri obci Alekšince iba 10 minút autom od Nitry. V okolí sa nachádzajú malebné výhľady na krajinu a čarovné vinice.

 

Rodinný dom je nepodpivničený, jednopodlažný s úložným priestorom v podkroví. Steny sú murované z pálených tehál a keramická strešná krytina je uložená na väzníkovej drevenej konštrukcii. Dom spadá do energetickej triedy A. Podlahové vykurovanie domu šetrí podlahovú plochu a neobmedzuje zariadenie interiéru objemnými vykurovacími telesami. Nad oknami sa nachádzajú dokonca kapsy a kabeláž pre zapustené exteriérové žalúzie. Pri ich inštalácii v budúcnosti tak nemusíte rozoberať fasádu ani obmedziť výhľad z okien pri vytiahnutí nahor.

Aleksince_vinice_2022-0004.jpg
pôdorys
AVpodorys-white2-S.png

uvedené rozmery sa môžu líšiť od skutočnosti

Dispozičné riešenie rešpektuje komfort rodinného bývania. Tri samostatné izby a rodinná kúpeľňa sú funkčne oddelené a vytvárajú tak "intímnu zónu" rodiny, vďaka čomu návštevy v spoločenskej časti (obývacia izba s kuchyňou) nebudú obmedzovať členov rodiny, ktorí potrebujú pokoj na sústredenú prácu či odpočinok. 

 

Veľkorysý priestor obývacej izby spojenej s kuchyňou so svojou výmerou vyše 34 m2 dotvára dokonalé prostredie pre posilňovanie rodinných vzťahov. Rodinný dom je presvetlený oknami z každej strany. Francúzske okná na východnej strane umocňujú pocit vzdušnosti izieb. 

Vstup do domu je situovaný z ulice zo západnej strany pozemku. Na východnej strane domu sa nachádza dláždená terasa s možnosťou vstupu na ňu z obývacej izby.

AV-land-white.png
pozemok
fotogaléria
EH-solidbck.png
bottom of page