top of page
Rusovce-Vila-02-header-2.jpg

Vila 7KK + garáž
RUSOVCE (BRATISLAVA)

cena dohodou

Ponuka, aká sa Slovenskom trhu často nevidí.

 

Vitajte vo svojej vysnívanej vile! Táto úchvatná 6-izbová vila s vlastným wellness, garážou a ďalších 22 miestností vybavenosti je dokonalou kombináciou štýlu, pohodlia a luxusu.

 

Aktuálne sa nachádza v štádiu dokončovania nosnej konštrukcie hrubej stavby a strešnej skladby čím Vám prináša jedinečnú príležitosť dokončiť ju podľa vlastného štýlu a preferencií.

 

Predstavte si tie možnosti! Od výberu materiálov povrchov, farieb, vybavenia, nábytku, technológií... Máte slobodu vytvoriť si domov, ktorý bude úplne Váš.

S možnosťou dozerať na kvalitu spracovania detailov nebude Váš domov ničím menším než spektakulárnym.

S odborným tímom stavitelov, architektov a dizajnérov, ktorý dokážeme pre Vás sprostredkovať budete mať všetku podporu, ktorú potrebujete, aby ste moholi Vašu víziu premeniť na skutočnosť.

Ale to nie je všetko! Kúpa nedokončeného domu Vám dáva možnosť ušetriť peniaze, pretože máte možnosť vybrať si materiály a finiše, ktoré sa zmestia do Vášho rozpočtu. A s hodnotou domu nastavenou na rast po dokončení stavby investujete do inteligentného finančného rozhodnutia pre budúcnosť.

Screenshot 2023-01-25 at 20.34.37.jpg
pôdorys

PRÍZEMIE

POSCHODIE

uvedené rozmery sa môžu líšiť od skutočnosti

Predstavte si ako bude tento dom vyzerať dokončený podľa Vášho vkusu.

Dych Vám vyrazí už vstupná hala s výškou cez obidve poschodia vily. V jej strede sa nachádza kvetináč okázalých rozmerov pre živé rastliny osvetlený strešným svetlíkom, ktorý rastlinám poskytne dostatok denného sveta a rozjasní vstupnú halu.

 

Vy ako aj každý návštevník budete fascinovaní elegantným dizajnom, priestrannými izbami a výnimočnými vlastnosťami, ktoré tento dom vynímajú z davu. Vo Vašej novej homeoffice pracovni na poschodí budete mať sklenenú časť podlahy, aby ste mohli skontrolovať či deti v obývacej izbe na prízemí sekajú dobrotu.

S úžitkovou plochou domu 429m2 a výšou miestností 2,8 metra na pozemku s rozlohou 1358m2 tu budete mať dostatok miesta pre rastúcu rodinu, hostenie priateľov, alebo zriadenie domácej kancelárie.

 

Krásne navrhnutá kuchyňa bude ideálna na prípravu chutných jedál, zatiaľ čo pohodlná obývacia izba ponúkne luxusný priestor na relaxáciu a zábavu.

Ak sa rozhodnete vybaviť ho inteligentnou elektroinštaláciou, jeho funkcie Vám pomôžu každý deň šetriť čas, ktorý môžete zmysluplne venovať svojej rodine, alebo biznisu.

 

Vaša rodina bude doma naozaj v bezpečí. Nosná železobetónová konštrukcia domu odolá aj najextrémnejšiemu počasiu.

Okolo domu máte k dispozícii priestrannú záhradu, dokonalú na relaxáciu na slnku, alebo usporiadanie grilovačiek s priateľmi a rodinou na terase s rozlohou 78 m2.

Kúpou domu získate podiel na vlastníctve časti lesa za domom. Pozemok má spoločnú hranicu iba s jednym priamym susedom. Príjazdová komunikácia nie je frekventovaná a preto v dome ako aj na pozemku budete mať pokoj pre nerušený oddych, alebo sústredenie. Zo zadnej strany susedí pozemok so spomínaným lesom, ktorého podiel na vlastníctve získate kúpou domu.

Tak prečo čakať? Využite túto jedinečnú príležitosť a vytvorte si domov svojich snov. Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako môžete prispôsobiť túto úžasnú 6-izbovú vilu a premeniť ju na dokonalé miesto na bývanie. Dohodneme si prehliadku a zažijete ten najlepší luxusný zážitok.

fotogaléria
EH-solidbck.png
bottom of page