top of page

Vila 7KK + garáž
RUSOVCE (BRATISLAVA)

cena dohodou

Ponuka, aká sa Slovenskom trhu často nevidí.

 

Vitaj vo svojej vysnívanej vile! Táto úchvatná 6-izbová vila s vlastným wellness, garážou a ďalších 22 miestností vybavenosti je dokonalou kombináciou štýlu, pohodlia a luxusu.

 

Aktuálne sa nachádza v štádiu dokončovania nosnej konštrukcie hrubej stavby a strešnej skladby čím Ti prináša jedinečnú príležitosť dokončiť ju podľa vlastného štýlu a preferencií.

 

Predstav si tie možnosti! Od výberu materiálov povrchov, farieb, vybavenia, nábytku, technológií... Máš slobodu vytvoriť si domov, ktorý bude úplne Tvoj.

S možnosťou dozerať na kvalitu spracovania detailov nebude Tvoj dom ničím menším než spektakulárnym.

S odborným tímom stavitelov, architektov a dizajnérov, ktorý dokážeme pre Teba sprostredkovať budeš mať všetku podporu, ktorú potrebuješ, aby si mohol/mohla Tvoju víziu premeniť na skutočnosť.

Ale to nie je všetko! Kúpa nedokončeného domu Ti dáva možnosť ušetriť peniaze, pretože máš možnosť vybrať si materiály a finiše, ktoré sa zmestia do Tvojho rozpočtu. A s hodnotou domu nastavenou na rast po dokončení stavby investuješ do inteligentného finančného rozhodnutia pre budúcnosť.

Screenshot 2023-01-25 at 20.34.37.jpg
pôdorys

PRÍZEMIE

POSCHODIE

uvedené rozmery sa môžu líšiť od skutočnosti

Predstav si ako bude tento dom vyzerať dokončený podľa Tvojho vkusu.

Dych Ti vyrazí už vstupná hala s výškou cez obidve poschodia vily. V jej strede sa nachádza kvetináč okázalých rozmerov pre živé rastliny osvetlený strešným svetlíkom, ktorý rastlinám poskytne dostatok denného sveta a rozjasní vstupnú halu.

 

Ty ako aj každý návštevník budeš fascinovaný/fascinovaná elegantným dizajnom, priestrannými izbami a výnimočnými vlastnosťami, ktoré tento dom vynímajú z davu. V Tvojej novej homeoffice pracovni na poschodí budeš mať sklenenú časť podlahy, aby si mohol/mohla skontrolovať či deti v obývacej izbe na prízemí sekajú dobrotu.

S úžitkovou plochou domu 429m2 a výšou miestností 2,8 metra na pozemku s rozlohou 1358m2 tu budeš mať dostatok miesta pre rastúcu rodinu, hostenie priateľov, alebo zriadenie domácej kancelárie.

 

Krásne navrhnutá kuchyňa bude ideálna na prípravu chutných jedál, zatiaľ čo pohodlná obývacia izba ponúkne luxusný priestor na relaxáciu a zábavu.

Ak sa rozhodneš vybaviť ho inteligentnou elektroinštaláciou, jeho funkcie Ti pomôžu každý deň šetriť čas, ktorý môžeš zmysluplne venovať svojej rodine, alebo biznisu.

 

Tvoja rodina bude doma naozaj v bezpečí. Nosná železobetónová konštrukcia domu odolá aj najextrémnejšiemu počasiu.

Okolo domu máš k dispozícii priestrannú záhradu, dokonalú na relaxáciu na slnku, alebo usporiadanie grilovačiek s priateľmi a rodinou na terase s rozlohou 78 m2.

Kúpou domu získaš podiel na vlastníctve časti lesa za domom. Pozemok má spoločnú hranicu iba s jednym priamym susedom. Príjazdová komunikácia nie je frekventovaná a preto v dome ako aj na pozemku budeš mať pokoj pre nerušený oddych, alebo sústredenie. Zo zadnej strany susedí pozemok so spomínaným lesom, ktorého podiel na vlastníctve získaš kúpou domu.

Tak prečo čakať? Využi túto jedinečnú príležitosť a vytvor si domov svojich snov. Kontaktuj nás ešte dnes, aby si sa dozvedel/dozvedela viac o tom, ako môžeš prispôsobiť túto úžasnú 6-izbovú vilu a premeniť ju na dokonalé miesto na bývanie. Dohodneme si prehliadku a zažiješ ten najlepší luxusný zážitok.

fotogaléria
EH-circle-mini-S.png
bottom of page