top of page
1O7A5303.jpg

MIEROVÁ 3KK

-

Ponúkali sme Vám na predaj veľmi vkusne zrekonštruovaný, priestranný, trojizbový byt so samostatnou kuchyňou o výmere 81,29m2 s loggiou (+4,39m2) a pivnicou (+1,21m2). Celková výmera bytu s príslušenstvom je 86,89m2. Byt sa nachádzal na treťom poschodí osemposchodového bytového domu.

 

     Byt sa predával vrátane vstavaného nábytku, kuchynskej linky a spotrebičov (varná doska, rúra, digestor,  mikrovlnná rúra, chladnička, umývačka riadu, práčka, klimatizácia)

 

            Odpočinkové miestnosti sú orientované na sever čo ich chráni v lete pred prehrievaním a zaisťuje príjemnú klímu pre odpočinok. Obývacia izba je naopak orientovaná na juh. Vďaka tomu je zaplavená svetlom počas celého dňa čo Vás bude nabíjať ohromnou energiou. Pred horúcimi letnými dňami Vás ochráni klimatizačná jednotka, ktorá sa predáva spolu s bytom.

 

1O7A5368.jpg
Mierova_22-podorys-transparent copy.png

            Bytový dom bol postavený v roku 1993 a je situovaný tak, že  jeho okná sú chránené pred priamym pohľadom veľkorysou vzdialenosťou od ostatných bytových domov. Miestnosti bytu tak nie sú zatienené okolitou výstavbou.

 

    Táto obľúbená lokalita sa vyznačuje vynikajúcou dopravnou dostupnosťou (MHD cca 120m od vchodu), krátkou vzdialenosťou od centra (cca 10-15 minút pomocou MHD) a  skvelou občianskou vybavenosťou (OC Retro, školy, škôlky). Okrem toho určite oceníte aj blízkosť Parku A. Hlinku, Ružinovský park či Štrkovecké jazero.

 

V tomto byte pochopíte význam slova “DOMOV”  =)

uvedené rozmery sa môžu líšiť od skutočnosti

pôdorys
1O7A5240.jpg
bottom of page