EH_new_logo_white.png

#4 | 3+KK, Bratislava, Ružinov, Bajzová
BYT JE UŽ PREDANÝ 

1O7A2266.jpg

BAJZOVÁ 3KK

-

Nádherný priestranný trojizbový byt o výmere 77,8m2 so zasklenou loggiou (+6m2) na Bajzovej ulici v Bratislave.

 

Tento juhovýchodne orientovaný byt je situovaný v bytovom dome na okraji ulice, v ktorého tesnej blízkosti nie sú ďalšie bytové domy, z ktorých by bolo vidieť priamo do okien. Vaše súkromie tak ostane v maximálnej miere zachované. Taktiež to má za následok, že byt nie je zatienený okolitou výstavbou a je zaplavený svetlom a optimizmom :). Obmedzovať Vás nebudú ani susedia nakoľko byt má spoločnú iba časť jednej steny chodby so susedom a je umiestnený na najvyššom poschodí.

1O7A2148
press to zoom
1O7A2381
press to zoom
1O7A2301
press to zoom
1O7A2313
press to zoom
1/3
1O7A2225
press to zoom
1/1
1O7A2148.jpg
podorys_web.png

uvedené rozmery sa môžu líšiť od skutočnosti

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a ponúkame ho úplne zariadený a vybavený všetkými spotrebičmi, ktoré Vám zaistia pohodlné bývanie. t.j. práčka, umývačka riadu, chladnička, digestor, varná doska, rúra a dokonca aj klimatizácia. Žiadne ďalšie investície nie sú v tomto byte potrebné. Stačí sa iba nasťahovať a začať si užívať život naplno.

 

 

Bytový dom prešiel taktiež obnovou. Zateplený s novou strechou a vybavený dvomi modernými výťahmi - nákladný a osobný. Lokalita, v ktorej je umiestnený je veľmi vyhľadávaná a obľúbená. Je totiž pokojná, bezpečná a príjemná. V okolí je množstvo zelene. Nachádza sa blízko Štrkoveckého jazera (5min. pešo) a obchodu BILLA. V blízkosti sa nachádza zastávka MHD a do centra to tiež nebudete mať ďaleko - cca 30 minút chôdze ;) 

pôdorys
1O7A2213.jpg