top of page
1O7A2266.jpg

BAJZOVÁ 3KK

-

Nádherný priestranný trojizbový byt o výmere 77,8m2 so zasklenou loggiou (+6m2) na Bajzovej ulici v Bratislave.

 

Tento juhovýchodne orientovaný byt bol situovaný v bytovom dome na okraji ulice, v ktorého tesnej blízkosti nie sú ďalšie bytové domy, z ktorých by bolo vidieť priamo do okien. Vaše súkromie tak bolo v maximálnej miere zachované. Taktiež to malo za následok, že byt nebol je zatienený okolitou výstavbou a bol zaplavený svetlom a optimizmom :). Obmedzovaní ste neboli ani susedia nakoľko byt mal spoločnú iba časť jednej steny chodby so susedom a bol umiestnený na najvyššom poschodí.

podorys_web.png

uvedené rozmery sa môžu líšiť od skutočnosti

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a ponúkali sme ho úplne zariadený a vybavený všetkými spotrebičmi, ktoré Vám zaistili pohodlné bývanie. t.j. práčka, umývačka riadu, chladnička, digestor, varná doska, rúra a dokonca aj klimatizácia. Žiadne ďalšie investície neboli v tomto byte potrebné. Stačilo sa iba nasťahovať a začať si užívať život naplno.

 

 

Bytový dom prešiel taktiež obnovou. Zateplený s novou strechou a vybavený dvomi modernými výťahmi - nákladný a osobný. Lokalita, v ktorej bol umiestnený je veľmi vyhľadávaná a obľúbená. Je totiž pokojná, bezpečná a príjemná. V okolí je množstvo zelene. Nachádza sa blízko Štrkoveckého jazera (5min. pešo) a obchodu BILLA. V blízkosti sa nachádza zastávka MHD a do centra to tiež nebolo ďaleko - cca 30 minút chôdze ;) 

pôdorys
1O7A2213.jpg
bottom of page